+38 068 639 53 71

пгт. Старая Синява ул. Ивана Франка, 32 район рынка

Зоомагазин

Зоомагазин с хорошими ценами и качественным сервисом.

Total: 0.00
Зоомагазин

Зоомагазин с хорошими ценами и качественным сервисом.

Total: 0.00

ENROX 100

78.00

Застосування:
– Велика рогата худоба: лікування тварин при захворюваннях травного тракту і органів дихання (колидиарея, колисептицемия, пастерельоз, сальмонельоз, стафилококкоз, мікоплазмоз), спричинених мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину, а також при вторинних інфекціях.
– Свині: лікування тварин при захворюваннях травного тракту і органів дихання (пастерельоз, ензоотична пневмонія, бактеріальна бронхопневмонія, колидиарея, колісептицемії, сальмонельоз, ММА-синдром, атрофічний риніт), викликаних мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.

Дозування:
– Велика рогата худоба: підшкірно в дозі 2,5 мл на 100 кг маси тіла (2,5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла) один раз на добу. Для лікування частих інфекцій дихальних шляхів і сальмонельозу дозу збільшують вдвічі, тобто 5 мл препарату на 100 кг маси тіла. Тривалість лікування становить 3 доби, при сальмонельозі – 5 діб.
– Свині: внутрішньом’язово в дозі 2,5 мл на 100 кг маси тіла (2,5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла) один раз на добу. Для лікування частих інфекцій дихальних шляхів і сальмонельозу дозу збільшують удвічі, то є 5 мл препарату на 100 кг маси тіла.
Тривалість лікування становить 3 доби, при сальмонельозі – 5 діб, при ММА-синдромі у свиней – 1-2 доби.

Протипоказання:
Підвищена чутливість до енрофлоксацину, а також з ураженнями нервової системи та захворюваннями нирок.
Не застосовувати супоросним свиноматкам, а також у період лактації.
Не застосовувати тваринам з ознаками захворювань центральної нервової системи.
Не застосовувати тваринам з захворюваннями нирок.
Не застосовувати одночасно з макролідами, тетрациклінами, хлорамфеніколом, теофіліном та нестероїдними протизапальними засобами.
Енрофлоксацин не слід застосовувати для профілактики.

Застереження: Забій тварин на м’ясо дозволяють через 14 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока людьми дозволяють через 4 доби після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну, м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

✆+38 068 639 53 71

Описание

ENROX 100

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “ENROX 100”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Войти на сайт Связь с разработчиком