+38 068 639 53 71

пгт. Старая Синява ул. Ивана Франка, 32 район рынка

Зоомагазин

Зоомагазин с хорошими ценами и качественным сервисом.

Total: 0.00
Зоомагазин

Зоомагазин с хорошими ценами и качественным сервисом.

Total: 0.00

Енрофлоксин-к 5%

65.00

Склад

100 мл препарату містить діючу речовину: енрофлоксацин – 5 р.

Фармакологічна дія

Препарат належить до групи фторхінолонів. Гальмує активний фермент гіразу, яка бере участь у синтезі ДНК мікробної клітини, в результаті чого настає швидке бактерицидну дію, особливо на мікроорганізми, резистентні до бета-лактамних антибіотиків, тетрациклінів, макролідів і аміноглікозидів.

Препарат ефективний проти грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів: Е. coli, Salmonella spp., Campylobacter spp., Haemophilus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Klebsiella spp., Staphylococcus aureus, Streptococcus spp. а також Mycoplasma spp.

Застосування

Велика рогата худоба: лікування тварин, хворих колидиареей, колисептицемией, сальмонельоз, стафілококову інфекцію, мікоплазмоз, спричинені мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.

Свині: лікування тварин, хворих пастерельозом, энзоотической пневмонією, бронхопневмонией, колидиареей, колисептицемией, сальмонельоз, атрофичным ринітом, мастит, метрит, агалактией, викликані мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.

Собаки: лікування тварин при захворюваннях шлунково-кишкового каналу, органів дихання, сечостатевої системи бактеріальної етіології, спричинених мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.

Дозування

Підшкірно або внутрішньом’язово:

велика рогата худоба -1,0 мл на 20 кг маси тіла 1 раз на добу протягом 2-3 діб;

собаки (підшкірно) – 1,0 мл на 10 кг маси тіла 1 раз на добу протягом 5-10 діб.

Внутрішньом’язово:

свині – 1,0 мл на 20 кг маси тіла 1 раз на добу протягом 2-3 діб.

При частих інфекціях дихальних шляхів, сальмонельозі великої рогатої худоби і свиней дозу подвоюють (1 мл на 10 кг маси тіла) 1 раз на добу протягом 5 діб.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до енрофлоксацину, а також з ураженнями нервової системи та захворюваннями нирок.

Забороняється застосовувати собак дрібних порід в перші 12 місяців життя, великим породам в перші 18 місяців життя, вагітним сукам і свиноматкам, а також сукам в період лактації. Не застосовувати коням.

Не застосовувати одночасно з препаратами тетрациклінового ряду, макролідами (еритроміцин), хлорамфеніколом, теофіліном.

✆+38 068 639 53 71

Описание

Енрофлоксин-к 5%    100мл.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Енрофлоксин-к 5%”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Войти на сайт Связь с разработчиком